Krzysztof Zatycki – fotograf freelancer: Specjalizuje się w fotografii prasowej i portretowej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z wiodącymi agencjami prasowymi i wydawnictwami (Agencja Reporter, Agencja Forum, Metal Hammer Magazyn). Fotografował gwiazdy polskiej sceny muzycznej, kultury oraz show biznesu. Na swoim koncie ma szereg sesji zdjęciowych z wydarzeń kulturalnych, eventów oraz ważnych imprez masowych.

Z-Studio powstało na bazie doświadczeń zdobywanych od lat w szeroko pojętej branży fotograficznej. Moja droga przebiegała od fascynacji i hobby do sposobu na życie.

Posiadam własne profesjonalnie wyposażone studio w centrum Wrocławia.

Piszą o mnie:
Zatycki w swoich kadrach zatrzymuje ulotne chwile, ukazuje emocje towarzyszące artystom podczas koncertów. Momenty, w których zatracają się w sobie i pozwalają "nieść się" dźwiękom muzyki. Fotografowi udało się uchwycić metafizyczną wręcz atmosferę i energię płynącą ze sceny.

Jak sam mówi: Fotografia koncertowa jest dla mnie możliwością przekazania emocji towarzyszących podczas występu, a także formą odskoczni od codziennej fotografii prasowej, jest fascynacją. To chwila, w której potrafię odciąć się od świata zewnętrznego. Często, pytany czy podobał mi się koncert, odpowiadam: "Nie pamiętam…". Dlaczego? Koncentruję się na tym, co chcę pokazać w kadrach i świetle. Redakcja potrzebuje zdjęć – na emocje i refleksje czas przychodzi później.

Wystawa: http://asymmetryfestival.pl/pl/asymmetry-festival-w-obiektywie-krzysztofa-zatyckiego-2

 


niewiele jest rzeczy niemożliwych
dla pilności i wprawy...

Samuel Johnson